پروتیین تراپی

پروتیین تراپی یکی از روش های تقویت مو می باشد که مواد مغذی و لازم را برای مو تامین می کند تا موها دوباره سالم و درخشان باشند و برای افرادی که موهای خشک و زبر دارند مناسب است .

پروتیین تراپی مو چیست ؟

پروتیین درمانی باعث ترمیم قسمت های اسیب دیده مو می شود و ان را تقویت می کند در واقع عملکردی شبیه نرم کننده که رطوبت مو را حفظ میکنند و مو را درخشان میکنند دارد.

معمولا پروتیین تراپی احیای ۱۰۰ درصد و صافی حدودا ۴۰ درصد را دارند و گاز و بوی کمتری دارند.

در مرکز خدمات کراتین پرنیا پروتیین تراپی با بهترین محصولات برزیلی انجام می شود.

تفاوت پروتیین درمانی با کراتینه مو

شاید برای شما هم این موضوع مطرح شده باشد که تفاوت بین پروتیین درمانی و خدمات کراتینه مو چیست ؟ باید گفت که خدمات کراتینه مو برای افرادی که به دنبال صافی، لختی و درخشش مو خود هستند پیشنهاد می شود. کراتین در واقع پروتئینی است که به طور طبیعی در موهای افراد وجود دارد و کمبود آن باعث شکنندگی و ریزش مو شود. در حالیکه ویتامینه مو یا پروتیین تراپی نیز باعث درخشش و لطافت مو افراد می شود و ریزش مو را تا حد زیادی کاهش می دهد.

چرا باید از پروتیین درمانی مو استفاده کنیم؟

اگر موهایی بد حالت، زبر و خشک دارید به شما پیشنهاد میکنیم که حتما از روش پروتئین درمانی مو برای خوش حالتی و شادابی مو سرتان استفاده کنید. در واقع پروتئین درمانی مو باعث می شود که مواد مغذی لازم برای موهای شما تامین شود و در واقع این روش مانع از ریزش مو شما می شود و سلامتی و درخشندگی را به موهای شما بر می گرداند. بسیاری از خانم ها برای رنگ کردن مو سرشان نیاز دارند که حتما قبل از رنگ کردن مو سرشان از این روش استفاده کنند تا موهاشان در برخورد با مواد شیمیایی اسیب نبیند.

 

بالا

۰۹۱۲۹۴۴۲۱۶۱