خدمات کراتینه مو

خدمات کراتینه مو، پیشنهادی مناسب برای افرادی است که موهای وز و آسیب دیده دارند. این روش باعث زیبایی و سلامت هر مویی می شود. کراتین، پروتئینی است که باعث درخشندگی و صافی مو می شود. برای ترمیم موهای آسیب دیده نیز از کراتین استفاده می شود. در ادامه ی این مطلب به ارائه ی اطلاعات بیشتری درباره کراتینه مو و خدمات کراتینه مو و ویژگی های آن می پردازیم.

داشتن مویی زیبا و درخشان تاثیر زیادی بر جذابیت چهره ی افراد دارد. کسانی که دوست دارند در موقعیت های مختلف تاثیرگذار باشند، اهمیت زیادی برای پوشش و ظاهر خود قائلند. مو یکی از مهمترین اجزای چهره است که نیاز به رسیدگی زیاد دارد. خوشبختانه امروزه روش های مختلفی برای رسیدگی  مو  وجود دارد، که یکی از مدرن ترین و بهترین این روش ها، کراتینه مو است.  این روش برای انواع موهای آسیب دیده، وز، فر و ... مناسب است.

تاریخچه کراتینه مو

قرن هاست که داشتن موهای صاف یکی از انتخاب های محبوب مدل مو برای زنان در سراسر جهان است. از روزگار مصر باستان که از صفحات آهن مسطح برای صاف کردن مو استفاده می شد، تا درمان های شیمیایی اخیر - زنان آرزوی سبک های مستقیم بدون وز را دارند. در واقع، برای کسانی که موهای خود را نمی پذیرند، موهای صاف و بدون مویی که به راحتی کنترل می شوند می تواند یک تلاش مادام العمر باشد.

به لطف پیشرفت های خارق العاده در صنعت مو و زیبایی، دستیابی به یک مدل موی صاف و بی نقص روزمره اکنون از همیشه آسان تر است. یکی از دلپذیر ترین این روش ها کراتینه مو است که عمری نسبتا طولانی دارد.

خدمات کراتینه مو

کراتین چیست ؟

در ویکی پدیا آمده است که کراتین (Keratin) یک پروتئین سنتز شده‌ است که در بسیاری از موجودات زنده یک عنصر ساختاری است، کراتین همچنین بهترین نمونهٔ پروتئین فیبری است.کراتین در آب نامحلول است و می‌توان آن را در پوست برخی از حیوانات، از جمله پستانداران پیدا کرد. گاهی اوقات، اصطکاک بیش از حد، سبب رشد نامتعادل کراتین روی سطح پوست می‌شود که به آن کالوس می‌گویند. سلول‌هایی تولیدکننده کراتین به‌ طور مداوم می‌میرند و جایگزین می‌شوند. مولکول کراتین مارپیچ و لیفی است به دور مولکولهای دیگر کراتین می‌پیچد و سبب تولید رشته‌های کراتین می‌شود.

کراتینه مو چیست ؟

کراتینه مو روشی مناسب برای کسانی است که می خواهند موهایی صاف و درخشان داشته باشند و از اتو کردن موهایشان خسته شده اند. اتو مو و ابزارهای حرارتی در بلند مدت باعث آسیب دیدگی مو می شوند و علاوه بر این، نیاز به صرف زمان زیادی دارند و عمرشان کوتاه است. با کراتینه مو می توان بیشترین صرفه جویی ممکن را در زمان داشت و به نتیجه ی دلخواه خود رسید. جالب است بدانید، فرآیند کراتینه مو حدودا یک ساعت طول می کشد، این یعنی شما با موهایی وز و خسته کننده به مرکز خدمات کراتینه می روید و بعد از حدود یک ساعت با موهایی ابریشمی و درخشان از آنجا خارج می شوید. عمر کراتینه مو حدود سه تا شش ماه است، که نسبت به ماندگاری سایر روش های صافی مو، خیلی بیشتر است.

با کراتینه مو افراد می توانند موهای آسیب دیده خود را احیا کنند و ظاهری زیبا به آن ها ببخشند، دراین روش پروتئین مورد نیاز مو تامین می شود و باعث درخشندگی و صافی آن می شود. داشتن موهایی زیبا و لخت که مانند موهای بازیگران هالیوودی در هر شرایطی حالت خود را حفظ می کنند و باعث درخشش و اعتماد به نفس فرد می شود، با کراتینه مو به یک حقیقت پیوسته است. کراتینه مو، روشی ارزنده است که آرزوی افرادی که موهای وز یا فر و آسیب دیده دارند را برآورده می سازد. این روش علاوه بر درخشش و صافی، باعث ترمیم و تقویت موهای آسیب دیده می شود.

چرا کراتینه مو ؟

گرچه هر مویی زیبایی خود را دارد اما تمایل به ایجاد تغییر جزئی در چهره، اتفاقی طبیعی است. مو یکی از مهمترین ارکان زیبایی افراد است و شاعران زیادی در وصف موی یار شعرها سرودن و زلف او را به کمند، قاب و .... تشبیه کرده اند. انتخاب مدل مو چیزی کاملا سلیقه ای است که افراد خود در مورد آن تصمیم می گیرند. با پیشرفته شدن تکنولوژی یکی از تنوع هایی که افراد می توانند در چهره خود ایجاد کنند تقویت مو و کراتینه مو است، این کار باعث ایجاد لختی و درخشانی مو می شود.

خدمات کراتینه مو پرنیا

کراتینه مو هیچ محدودیتی ندارد

خدمات کراتینه مو برای هر فردی امکان پذیر است و به عبارتی هیچ محدودیتی ندارد.. افراد با هر مدل و جنس مویی می توانند موهای خود را کراتینه کنند و زیبایی ظاهری زیادی به آن ببخشند. این روش حتی برای موهای رنگ شده مناسب است، و این امکان وجود دارد که رنگ و مش و خدمات کراتینه به صورت همزمان انجام شوند. البته بهتر است که موهای خود را قبل از کراتینه رنگ کنیم، زیرا رنگ های شیمیایی ماندگاری کراتینه را کم می کنند. جالب است بدانید که کراتینه مو فقط برای خانم ها نیست و برای آقایان نیز مناسب است. این روش باعث درخشش و طراوت مو می شود، و حتی برخی از فوتبالیست ها و آرتیست های مشهور نیز موهای خود را کراتینه کرده اند. کراتینه مو برای موهای مختلف مناسب است و افرادی که موی آسیب دیده، وز، حالت دار یا فرد دارند می توانند از آن استفاده کنند.

چگونه از مو کراتینه شده محافظت کنیم؟

موی کراتینه شده نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد که انجام آن ها، تاثیر چشمگیری بر ماندگاری صافی و درخشندگی مو دارد. استفاده از شامپو ها و نرم کننده های مخصوص، باعث می شود کراتینه عمر بیشتری کند و حداقل تا شش ماه دوام پیدا کند. بعد از کراتینه مو، باید با استفاده از رنگ های بدون آمونیاک مو را رنگ کرد، زیرا رنگ های شیمیایی و آمونیاک دار به موی کراتینه شده آسیب می زنند و ماندگاری آن را کم می کنند. البته بهتر است تا جایی که امکان دارد موی کراتینه رنگ نشود. زیرا این کار با وجود اینکه به مو آسیبی می زند، عمر کراتینه را کم می کند. بنابراین، بهتر است قبل از انجام کراتینه، مو را رنگ کرد تا کراتینه حداقل شش ماه ماندگاری داشته باشد.

خدمات کراتینه مو

کراتینه روشی است که پروتئین مورد نیاز مو را تامین می کند و  باعث صافی و درخشش موها می شود. افراد زیادی به دنبال داشتن موهایی لخت و مرتب هستند، کراتینه همان راهی است که می تواند آن ها را به خواسته شان برساند. این روش شش ماه ماندگاری دارد و ضمن سلامت و درخششی که به همراه دارد، باعث می شود مو به راحتی و بدون نیاز به ابزارهای حرارتی حالت بگیرد. کراتینه مو را از آسیب های احتمالی صاف کننده های شیمیایی مو در امان می دارد.

تفاوت کراتینه مو با ریلکسر

کراتینه مو، بصورت موقتی و برای مدت 6 ماه روی موهای شما باقی می ماند ولی ریلکسرهای شیمیایی، دائمی هستند. در روش ریلکسر‌های شیمیایی، ساقه‌های مو شکسته می شوند و بازسازی مجدد می شوند در نتیجه موها ضعیف‌تر ولی صاف می‌شوند. اما در روش کراتینه، منافذ با پروتئین‌ها پر می‌شود در نتیجه باعث صافی و درخشندگی بیشتر مو می‌شود ولی بعد از چند ماه، این پروتئین‌های تزریق شده، شسته می‌شوند.

فواید کراتینه مو چیست ؟

خدمات کراتینه مو تاثیرات جذاب زیادی به همراه دارد و باعث طراوت و زیبایی مو می شود. یکی از فواید چشمگیر کراتینه مو، ماندگاری و عمر طولانی آن است. این روش باعث می شود افراد زمان خود را صرفه جویی کنند و نیازی نباشد هر روز موهای خود را با استفاده از سشوار، اتو و دیگر ابزارهای حرارتی و صاف کننده مرتب کنند. افراد زیادی هستند که از موهای وز و نافرمان خود خسته شده اند و دیگر حوصله ی روش های قدیمی را ندارند. کراتینه مو پیشنهادی مناسب برای این افراد است، زیرا مویی صاف و درخشان به آن ها می بخشد و حدود شش ماه ماندگار است. گفتنی است، کراتینه با کیفیت، ریزش و شکستگی مو را کاهش می دهد.

برخی از افراد کراتینه مو را اقدامی لوکس می دانند و به قیمت آن اعتراض می کنند. اما جالب است بدانید با توجه به فوایدی که کراتینه مو برای افراد دارد، نسبت به روش های مشابه قیمت به صرفه تری دارد. در ادامه به به برخی از فواید کراتینه مو اشاره می کنیم:

صافی و لختی

کراتینه باعث ترمیم و تقویت موهای آسیب دیده می شود و مویی صاف و درخشان به انسان می بخشد.موی کراتینه شده جذابیت زیادی را به چهره افراد می بخشد و باعث تقویت اعتماد به نفس و حس رضایت آن ها می شود. مویی لخت و نرم که به راحتی حالت می گیرد و فرد را از دست موهای وز و سخت راحت می کند. همانطور که در سایت بیتوته اشاره شده است : کراتینه کردن مو یکی از روش های رایج صاف کردن مو و بر طرف کردن وزوز موهاست و اصطلاحا به آن “صاف کننده، معجزه گر” لقب داده می شود.

نداشتن محدودیت

کراتینه روشی است که برای موهای مختلف استفاده می شود و فرقی ندارد مو صاف باشد، وز باشد یا فر. گفتنی است کراتینه برای موهای رنگ شده نیز مناسب است ، فقط بهتر است کراتینه بعد از رنگ کردن مو انجام شود تا عمر بیشتری داشته باشد.

زیبایی چندماهه

کراتینه عمری بین سه تا شش ماه دارد و با استفاده از شامپوهای ویژه می توان بر ماندگاری آن افزود. موی کراتینه شده در هر حالتی، زیبایی خود را حفظ می کند و نیازی نیست فرد قبل از هر مراسمی وقت زیادی را صرف رسیدگی به مو کند و از ابزارهای حرارتی که به مو آسیب می رسانند، استفاده کند.

قیمت به صرفه

همانطور که گفته شد کراتینه مو بین سه تا شش ماه ماندگاری دارد و به نسبت روش های صافی دیگر، بسیار به صرفه تر است. در این روش افراد با هزینه ای مناسب می توانند به موهای خود زیبایی و درخشش ببخشند.

اما چه روش کراتینه مو برای شما مناسب است؟

روش های مختلفی برای صافی و کراتینه مو وجود دارد، تاحدی که افراد از اصطلاحات آن گیج می شوند. حتما تا به حال برایتان پیش آمده که با دیدن موخوره موهایتان، افراد زیادی به شما روش های معجزه آسا مختلف توصیه کنند. روش هایی که شاید هیچ کدامشان درمان مشکل شما نباشد. در کراتینه مو نیز همین موضوع وجود دارد، به طور مثال زمانی که موهایی فر و وز دارید نیاز صددرصدی به کراتینه نیست و شما می توانید با حفظ فر موهایتان وز آن را از بین ببرید.

خدمات کراتینه مو

تفاوت کراتینه و پروتئینه مو

خدمات کراتینه مو برای افرادی مناسب است که به دنبال صافی، لختی و درخشش موهایشان هستند. کراتین پروتئینی است که به طور طبیعی در موهای افراد وجود دارد و کمبود آن می تواند باعث شکنندگی و ریزش مو شود. ویتامینه مو نیز باعث درخشش و لطافت مو افراد می شود و ریزش مو را تا حد زیادی کاهش می دهد.

مشاوره کراتینه مو

با توجه به مطالبی که گفته شد، متوجه شدیم کراتینه مو روشی تخصصی و حرفه ایست و باید نزد افراد ماهر انجام شود. اگر کراتینه به صورت درست انجام شود، باعث سلامت و زیبایی مو می شود و از آسیب روش های مشابه جلوگیری می کند. یکی از کارهایی که پیش از انجام کراتینه لازم است انجام دهیم، تحقیق و مشاوره درباره ی مواد اولیه و میزان تخصص مرکز خدمات کراتینه مو است. با این کار ما می توانیم با اطمینان خاطر سلامت موهای خود را به دست افراد حرفه ای و متخصص بسپاریم.

مرکز خدمات کراتینه مو پرنیا

مرکز خدمات کراتینه پرنیا برای تضمین  سلامت موی مشتریان خود، از مرغوب ترین و بهترین مواد اولیه استفاده می کند. این مرکز همواره سعی دارد خدمات متنوع و با کیفیت خود را با مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. چنانچه تمایل به داشتن مویی درخشان و صاف دارید، موهایتان را به دست های پرمهارت متخصصان خدمات زیبایی مو پرنیا بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید از بخش ارتباط با ما تماس بگیرید.

 

بالا

۰۹۱۲۹۴۴۲۱۶۱