بوتاکس مو

بوتاکس مو در واقع نوعی درمان موهای اسیب دیده می باشد .این درمان هر نوع شکستگی یا اسیب دیدگی مو را پر میکند تا ظاهری درخشان به موها ببخشد. برای کسانی که موهای نازک و کم حجم یا اینکه ریزش مو دارند بوتاکس مو می تواند انتخاب مناسبی باشد. در ترکیبات اساسی موجود در بوتاکس مو کلاژن وجود دارد و کلاژن حیاتی ترین ماده جهت احیا و سلامت مو می باشد. و هر وقت مقدار کلاژن کم شود مو وز و چند شاخه می شود.

استفاده از محصولاتی که حاوی کلاژن هستند مهمترین عامل جهت تقویت مو است . در واقع بوتاکس مو یک نرم کنندا عمیق است و عملکرد ان مشابه کراتین در احیا مو می باشد. بعد از انجام بوتاکس موها تا ۲ روز نباید شسته شود و از شامپو و ماسک بدون سولفات باید استفاده شود و تا حدود ۲۰ روز بعد از بوتاکس رنگ و مش انجام نشود تا بوتاکس اثر خود را روی موها حفظ نماید.

همانطور که برای رهایی از چین و چروک صورت به سراغ بوتاکس می روید برای زیبایی موهای خود بوتاکس مو را امتحان کنید قطعا زیبایی موی سر شما به اندازه پوست صورت مهم است. در مرکز خدمات کراتین پرنیا بوتاکس مو با مرغوب ترین مواد بازار انجام می شود.و غالبا بیشتر مشتری ها از نتیجه ان راضی بوده اند.

بالا

۰۹۱۲۹۴۴۲۱۶۱